Revolution Slider Error: Slider with alias slider10 not found.
Akademisyenlerden akademisyenlere Abstract Yönetim Sistemi
Kongrelerdeki kaosu geride bırakın. Akademik, bilimsel veya tıbbi kongreler için akıllı abstract yönetim yazılımı için bizimle iletişime geçin. Sizi şaşırtacağımıza söz veriyoruz.
Abstract yönetim yazılımı bir kongre için yeterli değildir. DigiCon Kongre Yönetimi Sistemi ve Mysteria Etkinlik Mobil Uygulaması Platformu ile beraber çalıştığında, kongreniz online/offline/hibrit de olsa, kusursuz ve eksiksiz bir sistem olarak çalışır. Böylece kongre organize etmek için ihtiyacınız olan her şeye Arcadias Tech ile tek noktadan erişebilirsiniz.
Demo İsteyin

Bildiri özetlerinin gönderim ve değerlendirmelerini online yönetin.

Yazar, hakem ve başhakem eş zamanlı çalışabilir.

Format ve yazım kuralları otomatik düzeltilir.

Kullanıcı dostu arayüzü ile sorunsuzca işlemler gerçekleşir.

Başhakem, bildiri gruplarına göre hakemlere, değerlendirmeleri için bildiriler atayabilir.

DigiAbstract Yönetim Sistemi Nasıl Çalışır?

Yıllardır bir amacımız var: Derneklerin abstract toplama ve yönetiminde beklenenin üstünde kolaylık sağlamak.

Abstract ve Paper Toplayın

Farklı birçok hakem heyeti oluşturup, farklı zamanlamalar vererek her birini ayrı yönetebilirsiniz. Böylece farklı alanlardaki abstract ve paper toplama süreçleri, beraber ve ayrı kulvarlarda yürüyebilir. Özel formlar oluşturarak, yazarlardan tam olarak ihtiyacınız olan bilgileri alabilirsiniz. Bu bilgilerin toplanmasını tek tek takip etmenize gerek yok. Çünkü DigiAbstract sizin için bu düzenlemeyi ve arşivlemeyi sağlar.

Hakemleri Düzenleyin

Hangi abstract’ın, hangi hakemler tarafından kontrol edileceğini belirleyin. Sistem, abstract gönderen akademisyenlerin süreçlerini takip edebilmesini sağlar. Süreçte geride kalanları mesajla uyarabilir ve onlara özel duyuruları antetli kâğıtlarla yapabilirsiniz. Abstract gönderme tarihlerini değiştirebilir, hakem görüşüne kapatabilir veya engelleyebilirsiniz. Tüm süreç, tamamen sizin kontrolünüzde.

Kabul Edilen Abstract Sahiplerine Bilgilendirme Yapın

Tamamlanan hakem görüşlerini puan bazında inceleyin. Ayrıca tercihinize göre her birini tek tek inceleyebilirsiniz.  Abstract yönetim sisteminin dışında bir yerden gönderim yapmanıza gerek kalmadan, derneğin resmî antetli kâğıdı ile hazırlanmış kişiye özel kabul mektuplarını DigiAbstract üzerinden gönderin. Kongre programını ve kitapçığını DigiAbstract’ta hazırlayın ve yayınlayın. Ayrıca bir çalışma yapmanıza gerek kalmayacak.

Raporlara Kolayca Ulaşın

Export etmek ve raporlara ulaşmak DigiAbstract’ta çok kolay. Üstelik benzerlerinin aksine, yanlış raporlama gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

Abstract yönetim sistemi ile abstract’ları topladıktan sonra, bir kongrenin tüm süreçlerini optimize ederek yöneten DigiCon ile çalışmaya devam edebilirsiniz. Maliyetleri azaltan, patentli algoritması ile DigiCon, benzersiz bir kongre yönetimi sağlar.