kongre yönetim sistemi
Kongre Yönetim Sisteminde Benzersiz ve Patentli Yazılım.
Sorunsuz bir organizasyon için DigiCon yeterlidir. Akıllı kongre yönetim sistemi ile hemen tanışın.
Demo İsteyin

DigiCon Kongre Yönetim Sistemi. Tüm Etkinliklerde. Her Zaman.

34+ yıllık deneyimi ile Arcadias Tech, her ölçekte organizasyonu kolay ve hatasız hâle getiren kongre yönetim sistemini geliştirdi. İTÜ Teknokent'te geliştirilen, benzersiz bir yazılımdır ve patentlidir.
ss
İşinizi Kolaylaştırır

Kongre/Etkinlik öncesi, sırası ve sonrasında ihtiyacınız olacak tüm yazılımlar DigiCon'da birleşti. Tek panelden kolay yönetim sağlar.

ss
Güvenlidir

Kayıt konaklama ve diğer tüm modüllerdeki datanız, sadece sizin erişebildiğiniz bir bölümde, server'larımızda saklanmaktadır.

ss
Hızlıdır

DigiCon özel yapısı sayesinde, İnternet'i verimli kullanır. Büyük bir hız avantajı ve cihazlar arası senkronizasyonun hatasız olmasını sağlar.

ss
Cloud'da

DigiCon İnternet tarayıcısında, online çalışır. İnternet kesintilerinde çalışmaya devam eder ve datanın senkronize kalmasını sağlar.

1

Patentle Koruma Altında

1000

+ Kongre / Toplantı

400

+ Başarı Belgesi

35

Yıllık Deneyim

Kayıt Konaklama

Konaklama oteli, giriş çıkış tarihleri, oda paylaşımı, refakatçi, transfer bilgileri, kurs ve etkinlik katılımı, sponsorluk ve münferit ödeme bilgisine ulaşabilirsiniz.

Sponsorluk Modülü

Sponsorların stantları ve çalışma kapsamlarına dair tüm detayları özel modülünden düzenleyebilir ve raporlar oluşturabilirsiniz.

Yaka Kartı & Sertifika

Özel baskı modülü sayesinde, sertifika ve yaka kartı baskısı için istediğiniz tasarımı dakikalar içinde oluşturabilirsiniz.

Program Yönetimi

Bilimsel program, kurslar ve sosyal etkinlikleri düzenleyebilir, anında değiştirebilirsiniz. Katılım ve kontenjan durumunu takip edebilirsiniz.

Konaklama Yönetimi

1’den fazla otel konaklama sistemi ve otel blokaj yönetimi ile, detaylı bir konaklama çalışması yapabilirsiniz.

No-show tarih oluyor. 🙂

Depo Yönetimi

Depo modülü sayesinde sizin ve tedarikçilerinizin malzemelerini kolaylıkla takip edebilir ve kaybolma riskini ortadan kaldırabilirsiniz.

Raporlar

20’den fazla raporun yanı sıra, özel raporlar oluşturabilir ve kongre/etkinliğinizin tüm sürecini anında görüntüleyebilirsiniz.

Transfer Yönetimi

Son dakika değişiklikleri de dâhil olmak üzere, tüm transferlerde düzenleme yapabilir ve süreci gerçek zamanlı takip edebilirsiniz.

Karşılaştırılmayı Seviyoruz.*

“Bunu da mı düşündünüz?” dedirten DigiCon, kongre yönetim sistemi deneyimimizin özetidir.

Özellikler DigiCon
Tek platformda bütün özellikler
Saha ve saha dışı tüm modüllerde tek ücretlendirme
Özelleştirilebilen altyapı
Ücretsiz ve sürekli güncellemeler
7/24 destek veren online ekip (Tatiller dâhil)
Organizasyon anında da anlık güncellemeler

*Müşterilerimizi sürekli dinliyor ve DigiCon’u geliştiriyoruz. Kalıpları olmayan, özgür bir yazılım. Onun sınırsızlığına güveniyoruz.

Kongre Yönetim Sistemi DigiCon Hakkında S.S.S.

1'den fazla otelde kullanabilir miyiz?

Evet. Ve tek data üzerinden, online çalışabilirsiniz. Böylece siz ve ekibiniz nerede olursanız olun, bilgiler herkeste güncel olacaktır.

Otel blokajlarını takip edebilir miyiz? No-show'dan sıkıldık.

Evet. DigiCon, otel blokaj yönetimi modülüne sahiptir. Ayrıca rapor ile oda durumunu takip edebilir ve no-show’da büyük ölçüde avantaj sağlayabilirsiniz.

Aynı anda birkaç organizasyonu takip edebilir miyiz?

Evet. Her kongre/etkinlik/lansman için, hesabınızın altına ayrı birer profil oluşturulur. Tek tık ile, birinden diğerine hızla geçebilirsiniz.

Özel bir rapora ihtiyacım var. Oluşturmam mümkün mü?

Evet. DigiCon içinde, oldukça detaylı 10’larca rapor bulunur. Ayrıca özel raporlar da oluşturabilir ve bunları Word, Excel, PDF formatlarında indirebilirsiniz.

Bilgilerde son dakika değişiklikleri yapabilir miyiz?

Evet. Son dakika değişiklikleri, erişim verdiğiniz tüm çalışanlarınızın ekranlarına anında yansır. Transfer, konaklama, bilimsel program, sosyal program, konuşmacı, vb. değişikliklerde telefon trafiği ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

DigiCon, tüm donanımlarla uyumlu çalışır mı?

Evet. Kendi barkod okuma cihazlarınız, bilgisayarlarınız, R.F.I.D. sistemleriniz, plazma ekranlarınız; DigiCon ile sorunsuz çalışır.

DigiCon kullanmak, organizasyon sırasında yeterli midir?

Evet. Başka herhangi bir yazılım satın almanız gerekmez. Her ölçüdeki organizasyonda A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarınız için DigiCon fazlasıyla yeterlidir.

Sponsorluk malzemesi dağıtımı için modülünüz var mı?

Evet. Sponsorlarınız için de detaylı raporlar hazırlayabilirsiniz. Kongre çantası, harici bellek, vb. malzemelerin dağıtımı da kontrol edilebilir. 1+ ürün alımını engelleyebilirsiniz.

Poster sunumları DigiCon ile yönetebilir miyiz?

Evet. DigiCon, poster sunumlar için özel modüle sahiptir. Böylece ek salonlar açmak ve poster panoları temin etmekten kurtulursunuz.

Kongre/Etkinlik sahasında, ayrı bir yazılım mı satın alacağım?

Kesinlikle hayır. DigiCon, kongre/etkinlik başlamadan önce, istediğiniz zaman kullanmaya başlayabileceğiniz ve organizasyon sırasında da, sonrasında da tek sefer ödeme yaparak kullanacağınız bir platformdur.

Etkinliğiniz sadece sahadadeğil, online da gerçekleşecekse; sınırsız konuşmacı, sınırsız süre, sınırsız salon yönetilebilen özel tasarımlı Arcadias Sanal Kongre’yi inceleyin. DigiCon ile entegre çalışabilir.