sanal kongre platformu e-kongre
Kongrelerde Mesafeleri Yok Edin.
Güvenli ve sorunsuz bir online toplantı için Arcadias Sanal Kongre kullanın. Destek ekibimiz sanal kongrede de yanınızda.
Demo İsteyin

Arcadias Sanal Kongre. 100% Güvenli.

Ekran tasarımlarını toplantı temanıza göre özelleştirin. Destek ekibimizden kongre boyunca canlı destek alın. Katılımcıların ve katılım sürelerinin doğru raporlarına anında ulaşın.
Sayılarla Sınırlanmayın

Sınırsız konuşmacı, sınırsız salon, sınırsız stand ile organizasyonu gerçekten yönetin.

Yorumları Yönetin

Bilinen online toplantı çözümlerinin aksine, yorumları moderasyondan geçirebilirsiniz.

Simultane Tercüme Yapın

İstediğiniz kadar dilde, simultane ve canlı akışı bozmayan simultane çeviri altyapısı kullanın.

ePoster Alanları Kurun

Poster sunumlar, Sanal Kongre'de ayrı özel alanlarda yayınlanır.

Tasarımı Özelleştirin

Videolar, sunum, dernek/marka logosu, özel görseller ile tamamen özelleştirilmiş ekranlar tasarlıyoruz.

Raporlara Ulaşın

Ölçülebilir yayınlar yapın. Katılımcıların kimler olduğunu ve ne kadar süre kaldıklarını takip eden raporlara erişin.

Kumanda Sizde

Toplantı / Kongre yönetim panelinden tüm bilgilere, istediğiniz an erişin. Destek ekibimiz de etkinlik boyunca temasta olacak.

Kesintisiz Destek Alın

Teknik ekibimiz, organizasyon boyunca bağlantıda olur ve size her an yardım eder.

Stand Alanı Kurun

Sanal Kongre'de interaktif stand alanları kurulur. Stand görevlileri ile katılımcılar birebir canlı görüşme yapabilir.

KeyPad ile Oylama Yapın

Canlı yayınlarda katılımcılara keypad kullandırın. Sonuçlar hemen ekranlara yansısın.

Eşzamanlı Salonlar Kurun

Sınırsız sayıda salon kurun. Hepsinde farklı canlı yayınlar yapın, sınırsız simultane tercüme ile sınırları aşın.

Sanal Kongre ile Maksimum Katılımcıya Ulaşın

Fiziken bir araya gelen katılımcıların oluşturduğu sinerjiyi, Arcadias Sanal Kongre platformunda yakalayın. Üstelik katılımcılar, dünyanın her yerinden bir araya gelebilir. Yüksek kalitede, güvenli ve kesintisiz bağlantı ile yapılan yayınları izleyebilirler. Ayrıca özel görüşmeler, keypad ve anketli oturumları, stand alanı ziyaretleri, poster alanı ziyareti gibi faaliyetleri kongrede gerçekleştirebilirler.

Sanal Kongreler

Biliyoruz ki, hiçbir sanal kongre, gerçek kongrenin yerini tutmaz. Fakat Arcadias Tech olarak, aradaki farkı minimuma indiren özel bir platformu hayata geçirdik.

Anket ve keypad sonuçlarını anında ekranlara yansıtabilirsiniz. Simultane tercümede sınırsız dil yayını açabilirsiniz. Tıpkı gerçek bir kongredeki gibi. Katılımcı ve konuşmacılar arasındaki mesafeleri yok edebilmek için, etkileşimi maksimuma çıkardık.

Hibrit Kongreler

Katılımcıların bir kısmının gerçekten bir araya geldiği, diğer katılımcıların ise kongreye uzaktan katıldığı hibrit bir kongre mi düzenlemeyi planlıyorsunuz?

  • Gerçek kongre ve sanal kongreyi bir araya getiren yazılım çözümlerimizle, iki kongreyi tek kongre gibi yönetebilirsiniz.
  • Hibrit kullanım sayesinde gerçek ve sanal kongre için kullanacağınız kaynaklarda tasarruf yapabilirsiniz.
  • Katılımcılar nerede olursa olsun, etkileşimleri kesintisiz devam etsin. Anket, soru cevap, keypad oturumları gibi interaktif katılımlı salonlarda gerçek ve sanal katılımcıların bir arada olmasını sağlayın.
  • Katılımcılar, yayınlara telefon ve tabletlerden de ulaşabilsin.

Data ve Raporlama

Sanal kongrede de, katılımcı ve etkileşim raporlamalarına erişin. Ölçülebilir kongrelere imza atın. Canlı yayın oturumlarında da katılımcı datasını gerçek zamanlı takip edin. Böylece doğru zamanda, doğru adımı atarak sanal kongrenin etkileşimini artırabilirsiniz.

Sanal Kongrede Canlı Yayın Kalitesi

Sistemimiz tamamen bize aittir. Yayınlar, en yüksek güvenlik seviyesindeki server’larda, SSL sertifikalı olarak gerçekleşir. Yayınlarınızın nerede olduğunu gerçekten bilirsiniz. Server’larımız tamamen bize aittir. Yayınlarda hız ve kalite kaybı yaşanmaz. Çünkü sadece canlı yayın streaming için ayrılmış olan server’larımızdan yapılır.

Etkinliğiniz sadece online değil, sahada da gerçekleşecekse; kusursuz kongre yönetimi yazılımı DigiCon ile tanışın. Sanal Kongre ve DigiCon entegre edilebilir sistemlerdir.