Etkinlik Uygulaması ile Nasıl Tasarruf Edersiniz?

“Sadece kongre/zirve boyunca kullanacağımız bir şeye neden bütçe ayıralım?”
Haklı bir düşünce gibi görünmesine rağmen,  mobil uygulama sayesinde birçok noktada tasarruf yapabilirsiniz.

 1. Yeni Medya Kanalı
  Sadece kongre/konferans/zirve/fuar/lansman boyunca değil, öncesinde kullanabileceğiniz bir iletişim kanalına sahip oluyorsunuz.
 2. Basılı Materyaller
  Basılı malzeme masraflarından tasarruf ediyorsunuz. Etkinlik, program, abstract, vb. içerikler dijitalleştiriliyor. Üstellik basılı malzemelerde son dakika değişikliklerini yapmak mümkün değilken, misterya ile kongre anında bile değişiklikleri saniyeler içinde yaabilirsiniz.
 3. SMS’ten Push Notification’lara
  Bir zamanlar gözde iletişim kanalımız olan SMS’ler artık “nasılsa reklamdır” diye bakılmayan ve eski tarz bir iletişim tercihi. Ayrıca maliyet kaynağı.
  Oysa mobil etkinlik uygulamasından anlık push mesajlar göndermek için ücret ödemezsiniz ve yenilikçi bir iletişim türüdür. Kongreniz açık görüşlü ve inovatif algısını yansıtır.
 4. Anketler
  Kağıtlar, kalemler, kağıtların geri toplanması ve o sırada yaşanan kaos… Anketleri mobil uygulama üzerinden yayınlayarak hem kağıt, hem zaman, hem çalışan tasarrufu yapabilirsiniz.
 5. Yeni Reklam Alanı
  Medya planlamada her gün daha çok pay sahibi olan dijital reklamlar hedef kitleyi mikro düzeyde yakalayabilme özelliğine sahip. Bu nedenle mobil uygulamanız, hedef kitlesine ulaşmak isteyen konferansınız ile ilgili markalar için değerli bir alandır.

Mobil uygulamanız bir masraf kalemi değildir. Aksine kazanç sağlar.