Etkinlik Uygulamasında 3 Önemli Özellik

Etkinlik Uygulamasında 3 Önemli Özellik

Yıllardır gittiğimiz kongre ve zirve toplantıları, ekip olarak bizi çok etkiliyor. Uzman yüzlerce, bazen de binlerce kişi bir araya geliyor ve bilgi paylaşımında bulunuyor. Teknoloji geliştikçe, paylaşım için daha fazla fırsat doğuyor.

Etkinliklere verimlilik ve düzen getiren en büyük faktörlerden biri de mobil uygulamalar. Gelişmiş bir uygulama kullanıyorsanız; katılımcıları segmentleyerek onlara push mesaj göndermekten, telefonları keypad’e dönüştürmeye kadar her türlü teknolojik imkana sahip olabiliyorsunuz.

Biz de her gün Misterya‘yı geliştiriyoruz ve yenilikler katıyoruz. Fakat mevcut modüllerin bile kimi zaman yeterince efektif kullanılamadığını fark ediyoruz.

Bu sebeple, örneğin mobil konferans uygulamasında temel fonksiyonlar neler olmalı sorusuna bir müşterimiz için cevap verirken, bunu sizlerle de paylaşmak istedik.

Programı Detaylandırın

Bilimsel program, sosyal program, kurslar, ek salonlar, vs. Hepsini mümkün olduğunca detaylandırın. Etkinlik bittikten sonra bile, oturum bilgileri katılımcıların göz atacağı bir alandır. Etkinliğin en değerli içeriğidir.

İnteraktif Modülleri Kullanın

Katılımcılar bütün oturumlarda telefonlarına arada da olsa bakmaya devam edecek. Bu, yeni gerçeğimiz. Öyleyse kongre ile telefonu konuşur hale getirin. Keypad kullandırmaya, soruları mobil cihazdan sormaya, anketler düzenlemeye ve yarışmalar kurgulamaya odaklanın. Telefon bir algı dağıtıcı olmaktan çıkıp, iletişim kanalına dönüşsün.

Sosyal Medyaya Yer Verin

Etkinliğe özel bir sosyal alan oluşturarak, katılımcıların paylaşım yapması için yer açın. Facebook, Twitter, Instagram gibi kanalları paylaşın.

Katılımcıların kartvizit paylaşabilecekleri bir alan oluşturun.

Sosyal medya ile yaşıyoruz. Neden bir kongre uygulamasında sosyal medya olmasın?

“İyi de bizim uygulamada böyle özellikler yok.”

“Bunlar yapılabiliyor muydu?”

“Çok iyi olur aslında”

diyorsanız, demo için bize ulaşın.