Etkinlikte Boş Salonları Nasıl Doldurabilirsiniz?

Etkinlikte Boş Salonları Nasıl Doldurabilirsiniz?

Salon dışında kalabalıklar var. Molada gibi görünüyor. Sonra salonlardan birine giriyorsunuz ve içeride konuşma olmasına rağmen, içeride 10 kişi var.

Konuşmacılar mutsuz. Organizasyonun amacı olan bilgi paylaşımı arka planda kalmış. Peki katılımcılar haksız mı? Yılda bir ya da belki iki kere gördükleri meslektaşları ile bir araya gelmişler. Salonlardaki bilgi paylaşımı kadar, dışarıdaki sosyalleşme de oldukça değerli.

Üstelik bazen konuşmaların bazılarından haberi olmuyor ya da unutabiliyorlar.

Bu sorunun üstesinden teknoloji ile gelebilirsiniz. Mobil etkinlik uygulamaları bazen “birkaç gün için değmez” filtresine takılsa da, kongrenin/konferansın kalitesine katkısı tartışılmaz boyuttadır.

Sosyalleşme için kısıtlı bir zaman olması sorununu, etkinlik mobil app’inde networking modülünü aktive ederek çözebilirsiniz. Hem networking kalitesini artırır, hem de salonlardaki katılıma pozitif etki edebilirsiniz.

Salonlardaki oturumların push mesajlarla hatırlatılması sayesinde ise, unutulma ve haberdar olmama sorununun önüne geçebilirsiniz.

Ve son olarak tabii ki kişisel ajanda modülünü kullanarak, katılımcıların programlarını kolayca yönetmelerini sağlayabilirsiniz.

Bütün bu modülleri ve yaklaşık 40 tanesini daha 🙂 Misterya’da organizasyon yöneticilerine sunuyoruz.

Bu arada MICE Book takipçileri merhaba! 6 aylık zorunlu Arkadyas saha deneyimi sürecini tamamladıktan sonra Pazarlama Yöneticisi olarak Arkadyas’ta çalışmaya başladım. Tekrar görüşmek üzere…